трасса Київ-Чоп, 140-й км
(093)680-06-66, (0412)44-80-20
24/7 - без вихідних

Фітобочка

Фітобочка – це невелика, індивідуальна сауна, виготовлена з дерева. У поєднанні з відваром цілющих трав ефект бочки посилюється: активізується обмін речовин - без шкоди для судин голови, чого не можна досягти в звичайних парилках. Фітобочка - унікальний природний метод оздоровлення, заснований на цілющому впливі трав та пари на організм. Вона знімає втому і наповнює життєвою енергією!

Регулярне паріння у фітобочці підвищує імунітет та сприяє оздоровленню організму. Ця процедура дозволяє підтримувати хороший м'язовий тонус, позбавляє спазмів і болів у м'язах, нормалізує обмін речовин, оздоровлює нервову, серцево-судинну та багато інших систем організму.

У бочці тіло людини огортається парами цілющих трав та ефірних олій, розширюються кровоносні судини та збільшується потовиділення. Разом із потім із тіла виходять токсини та шлаки, а організм насичується корисними речовинами.

Прогрівання в фітобочці дозволяє максимально розкрити і очистити пори шкіри, ввібравши всі корисні властивості фітозборів. Навіть одноразова процедура помітно омолоджує шкіру, роблячи її гладкою та пружною.

У фітобочці голова залишається зовні, тому паритися в ній можуть навіть ті, хто погано переносить високі температури у звичайній сауні чи лазні. Завдяки мінімальному навантаженню на легені та серце фітобочкою може користуватися кожна дитина, доросла або літня людина.

У фітобочку голова залишається зовні, тому паритися в ній можуть навіть ті, хто погано переносить високі температури у звичайній сауні або лазні. Завдяки мінімальному навантаженню на легені та серце фітобочкою може користуватися кожна дитина, доросла або літня людина.

Завдяки термопроцесам фітобочки відбувається зменшення м'язового болю та болю в суглобах, збільшуючи еластичність м'язової системи та рухливість суглобів. Крім цього, масаж із застосуванням лікувальних масел і бальзамів, що йде за процедурою, сприяє усуненню радикуліту, ревматизму.

Не варто забувати і про те, що фітобочка також має косметичне призначення. При регулярному та правильному використанні цієї процедури можна досягти серйозних результатів у схудненні. За одне відвідування можна спалити до 500 грам жирових відкладень, що не завжди вдається зробити за допомогою фізичних навантажень або виснажливих дієт.

ВАРТІСТЬ ФІТОБОЧКИ: 1 год / 100 грн (1 особа)

З питань бронювання звертайтесь будь-ласка:

тел.: +38 (0412) 44-80-20; моб.: +38 (093) 680-06-66; 
е-mail: dvir.dubki@inbox.ru

Яндекс.Метрика